Vyzkoušejte si zkušební verzi zdarma

Nejlepší je vyzkoušet efekt pravidelného cvičení na sobě. Máte možnost zdarma systém ComGym vyzkoušet. Doporučujeme přečíst si informace o tom, jak systém pracuje. Můžete si přečíst zkušenosti uživatelů, kteří s ComGym již cvičí.

Pro práci s ComGym se musíte nejprve zaregistrovat. Do registračního formuláře vyplňte e-mailovou adresu, jméno a příjmení, telefon a datum a hodinu narození. Pozor, vyplňte správné datum Vašeho narození, záznam po odeslání registrace nelze změnit. Datum narození je povinný údaj, systém ho využívá pro výpočet biorytmů. Pokud uvedete nesprávné datum narození, nemusí být navržené cviky pro Vás optimální. Pokud neznáte hodinu narození, vyberte 0:00. Dále je potřeba odsouhlasit Zásady ochrany osobních údajů, licenční a obchodní podmínky.

Po schválení registrace obdržíte na e-mailovou adresu uvedenou při registraci přístupové heslo. Při schválení registrace obdržíte zdarma kredit ve výši 100 bodů, který můžete čerpat za služby ComGym. Počet bodů za použití služby je vždy zobrazen před spuštěním služby. Kredit je platný 1 měsíc od schválení registrace. Po jeho vyčerpání nebo po uplynutí zkušební lhůty je možné přejít na placenou verzi objednáním dalšího kreditu.